Zamówienie programu LOTTOmania

Licencja obejmuje prawo do korzystania z programu na jednym komputerze dla pojedynczego użytkownika. Cena licencji jednostanowiskowej wynosi 69 zł. W przypadku potrzeby korzystania z programu na dwóch różnych komputerach (nawet przez dwie różne osoby) proponujemy zakup licencji 2-stanowiskowej w cenie 99 zł (W takiej sytuacji otrzymają Państwo dwa odrębne kody rejestracyjne umożliwiające zamianę wersji demonstracyjnej w wersję pełną do wykorzystania na dwóch różnych komputerach). Cena obejmuje roczną usługę dostępu do bazy wyników on-line oraz bezpłatną aktualizację programu do nowych wersji w tym okresie. Aby zakupić licencję programu LOTTOmania prosimy wybrać jedną z dostępnych poniżej form płatności:

1. Płatność PayPal

Dla osób posiadających konto PayPal oferujemy możliwość zakupu licencji za pośrednictwem tego serwisu. Aby zakupić program poprzez system PayPal prosimy wybrać rodzaj licencji
a następnie kliknąć na przycisk "Kup teraz"

Wybierz rodzaj licencji

  


Przelew online - przelew bezpośrednio z Twojego rachunku bankowego.

W obecnej chwili większość banków oferuje dostęp online do rachunku klienta umożliwiając dokonanie przelewu przez internet. Jeżeli posiadacie Państwo rachunek bankowy z dostępem online prosimy o zaznaczenie opcji poniżej oraz wypisanie formularza znajdującego się na dole strony i kliknięcie na przycisk "DALEJ".


Po wybraniu tej formy rozliczenia i kliknięciu na przycisk DALEJ nastąpi przekierowanie na stronę instytucji finansowej DotPay.pl, która obsługuje płatności internetowe w naszym imieniu.

Kod rejestracyjny zostanie wysłany na wskazany przez Państwa adres e-mail natychmiast po uzyskaniu potwierdzenia dokonania wpłaty przez serwis DotPay.pl. (Standardowo w ciągu 15 minut.) W niektórych przypadkach ( rozliczenia za pomocą kart kredytowych) czas ten może być znacznie dłuższy - do 24h. (Jest to związane z dwuetapową procedurą autoryzacji płatności kartą)
 


Rodzaj licencji:
Imię:
Nazwisko:
Kod Pocztowy:
Miejscowość:
Ulica, Numer:
email:
tel: